Bóle utrzymujące się 3 tygodnie po miesiączce

Dzień dobry, mam bóle w trakcie miesiączki, głównie 1-ego dnia. Od ostatniego okresu minęło 21 dni i od tego czasu czuję się jakbym nadal go miała, pobolewają mnie w ten sam sposób jajniki, podbrzusze oraz dolna część kręgosłupa. Poza tym nie mam innych dolegliwości. Ból nasila się wieczorem i nad ranem. Jednego dnia jest większy, drugiego znikomy, ale ciągle jakiś jest. Czego może być to powodem?
Warto skonsultować Pani dolegliwości z lekarzem rodzinnym/ginekologiem celem podjęcia diagnostyki.
może to byc powodem zaburzen hormonalnych ze strony ginekologicznej. Można takie dolegliwości uregulować leczeniem farmakologicznym
Dzień dobry,
W pierwszej kolejności proszę umówić wizytę ginekologiczną z usg miednicy mniejszej celem wykluczenia zmian w obrębie jajnika. Torbiel może dawać podobne objawy.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi