Bóle utrzymujące się 3 tygodnie po miesiączce

Dzień dobry, mam bóle w trakcie miesiączki, głównie 1-ego dnia. Od ostatniego okresu minęło 21 dni i od tego czasu czuję się jakbym nadal go miała, pobolewają mnie w ten sam sposób jajniki, podbrzusze oraz dolna część kręgosłupa. Poza tym nie mam innych dolegliwości. Ból nasila się wieczorem i nad ranem. Jednego dnia jest większy, drugiego znikomy, ale ciągle jakiś jest. Czego może być to powodem?
Warto skonsultować Pani dolegliwości z lekarzem rodzinnym/ginekologiem celem podjęcia diagnostyki.
może to byc powodem zaburzen hormonalnych ze strony ginekologicznej. Można takie dolegliwości uregulować leczeniem farmakologicznym
Dzień dobry,
W pierwszej kolejności proszę umówić wizytę ginekologiczną z usg miednicy mniejszej celem wykluczenia zmian w obrębie jajnika. Torbiel może dawać podobne objawy.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1872
Pytań zadanych
przez pacjentów
5169
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

68
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi