Bóle piersi, ale brak guzków i innych zmian

Dzisiaj rano zaczęła mnie boleć prawa pierś na dole. Nie mam obrzęku, w trakcie samobadania nie wyczułam guzków ani innych zmian, nie jestem w ciąży, nie mam dzieci, a także to nie PMS - jestem po menstruacji. W godzinach południowych zaczęłam odczuwać ból w lewej piersi, jednak nie tak dokuczliwy jak w prawej. Na teleporadę muszę czekać około tygodnia - stacjonarnie lekarze u nas nie przyjmują. Co mogę zastosować profilaktycznie w oczekiwaniu na telefon?
z konsultacji lekarskiej proszę nie rezygnować, jeżeli nie ma innych objawów, do tego czasu altacet w żelu powinien wystarczyć
mozna zastosowac metafen przeciwzapalnie i przeciwbólowo, zalecam wykonac usg piersi.
Może Pani stosować dostępne bez recepty preparaty zawierające paracetamol i ibuprofen oraz stosować miejscowo żele łagodzące ból.
Dzień dobry,
Warto umówić wizytę celem wykonania usg piersi, a doraźnie zastosować leczenie przeciwbólowe i przeciwzapalne.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi