Bóle piersi, ale brak guzków i innych zmian

Dzisiaj rano zaczęła mnie boleć prawa pierś na dole. Nie mam obrzęku, w trakcie samobadania nie wyczułam guzków ani innych zmian, nie jestem w ciąży, nie mam dzieci, a także to nie PMS - jestem po menstruacji. W godzinach południowych zaczęłam odczuwać ból w lewej piersi, jednak nie tak dokuczliwy jak w prawej. Na teleporadę muszę czekać około tygodnia - stacjonarnie lekarze u nas nie przyjmują. Co mogę zastosować profilaktycznie w oczekiwaniu na telefon?
z konsultacji lekarskiej proszę nie rezygnować, jeżeli nie ma innych objawów, do tego czasu altacet w żelu powinien wystarczyć
mozna zastosowac metafen przeciwzapalnie i przeciwbólowo, zalecam wykonac usg piersi.
Może Pani stosować dostępne bez recepty preparaty zawierające paracetamol i ibuprofen oraz stosować miejscowo żele łagodzące ból.
Dzień dobry,
Warto umówić wizytę celem wykonania usg piersi, a doraźnie zastosować leczenie przeciwbólowe i przeciwzapalne.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8530
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi