Ból przy oddawaniu moczu, jaki może być powód?

W czasie oddawania moczu odczuwam straszny ból. Wstrzymuje mocz który potem już nie chce lecieć. Dotykając brzucha czuję, że chce jeszcze, ale nie moge zrobić. Dopiero po jakimś czasie udaje mi się, ale tylko trochę bo znowu boli. Boję się, że nie bede mogła wcale oddawać moczu. Trochę to wstydliwe, ale miałam robioną penetrację seksualną palcami i nie wiem czy partner nie zrobił mi tym krzywdy. 

może to świadczyć o infekcji układu moczowego, należy wdrożyć leczenie
Opisane przez Panią dolegliwości wskazują na infekcję dróg moczowych. Zalecana konsultacja lekarska.
Proszę zgłosić się do lekarza celem zbadania i wdrożenia leczenia (objawy wskazują na infekcję układu moczowego).

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8531
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi