Ból prawego podbrzusza po obfitym posiłku

Po obfitym posiłku coraz częściej występuje u mnie ból w prawym podbrzuszu na wysokości pępka.15 cm w prawo, zawsze boli to samo miejsce. Ból pojawia się po około 15 godzinach od tego posiłku, narasta z godziny na godzinę, mija po około 3 dniach. Nie mam problemu z oproznianiem czy brakiem apetytu, proszę o poradę.

Przyczyn ww. dolegliwości może być wiele. Należy pogłębić wywiad oraz przeprowadzić badanie lekarskie aby postawić diagnozę.
Zaleca się wykonać usg jamy brzusznej/ gastroskopię i kolonoskopię.
Zalecana wizyta u lekarza rodzinnego i zrobić USG jamy brzusznej plus morfologię.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi