Ból prawego podbrzusza po obfitym posiłku

Po obfitym posiłku coraz częściej występuje u mnie ból w prawym podbrzuszu na wysokości pępka.15 cm w prawo, zawsze boli to samo miejsce. Ból pojawia się po około 15 godzinach od tego posiłku, narasta z godziny na godzinę, mija po około 3 dniach. Nie mam problemu z oproznianiem czy brakiem apetytu, proszę o poradę.

Przyczyn ww. dolegliwości może być wiele. Należy pogłębić wywiad oraz przeprowadzić badanie lekarskie aby postawić diagnozę.
Zaleca się wykonać usg jamy brzusznej/ gastroskopię i kolonoskopię.
Zalecana wizyta u lekarza rodzinnego i zrobić USG jamy brzusznej plus morfologię.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi