Ból pod napletkiem utrudniający higienę i funkcjonowanie

Mam problem z bólem miejsc znajdujących się pod napletkiem, ból ten występuje przy dotyku ręką, pod bieżącą wodą lub przy zetknięciu z czymkolwiek. Ból jest nie do zniesienia, przez to mam problem z normalną higieną, nie mówiąc już nawet o stosunku. Gdy napletek zakrywa te miejsca nie odczuwam żadnego bólu. Dodam jeszcze, że nie mam żadnych niepokojących zmian na skórze. Leczyłem się u dermatologa, konsultowałem się z dwoma neurologami i urologiem, jednak odsyłali mnie do innego specjalisty twierdząc że to nie problem dla ich specjalizacji. Moje pytanie, czy spotkali się Państwo z takim problemem bardzo mocnej nadwrażliwości uniemożliwiającej dotyk miejsc pod napletkiem i czy ktoś byłby w stanie odpowiedzieć, do jakiego specjalisty powinienem się zgłosić?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1675
Pytań zadanych
przez pacjentów
4841
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

65
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi