Ból pod napletkiem utrudniający higienę i funkcjonowanie

Mam problem z bólem miejsc znajdujących się pod napletkiem, ból ten występuje przy dotyku ręką, pod bieżącą wodą lub przy zetknięciu z czymkolwiek. Ból jest nie do zniesienia, przez to mam problem z normalną higieną, nie mówiąc już nawet o stosunku. Gdy napletek zakrywa te miejsca nie odczuwam żadnego bólu. Dodam jeszcze, że nie mam żadnych niepokojących zmian na skórze. Leczyłem się u dermatologa, konsultowałem się z dwoma neurologami i urologiem, jednak odsyłali mnie do innego specjalisty twierdząc że to nie problem dla ich specjalizacji. Moje pytanie, czy spotkali się Państwo z takim problemem bardzo mocnej nadwrażliwości uniemożliwiającej dotyk miejsc pod napletkiem i czy ktoś byłby w stanie odpowiedzieć, do jakiego specjalisty powinienem się zgłosić?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2746
Pytań zadanych
przez pacjentów
6943
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi