Ból nogi i uczucie opuchnięcia.

Drugi raz (dzień po dniu) odczuwam bóle w prawej nodze - od biodra do stopy. Zaczynam czuć, jakbym była napuchnięta w okolicach biodra, następnie troszkę niżej, a przy chodzeniu czuję, jak zaczyna mnie strasznie boleć kolano (ból promieniuje), szczególnie gdy uginam nogę w kolanie (takie samo odczucie, jakbym miała całą nogę opuchniętą). Nie wiem co może być powodem. Nie choruje na nic, ale mam lekkie skrzywienie kręgosłupa.

Niezbędna wizyta u lekarza w celu przeprowadzenia badania.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi