Ból brzucha po lewej stronie przy żebrach

Ból brzucha po lewej stronie przy żebrach, po jedzeniu, odbijanie się, osłabienie, żółty stolec. Nie mam woreczka żółciowego, gdyż miałam kamicę. Czy to może być chora trzustka?
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane chorobami trzustki. Jednak dla postawienia diagnozy niezbędne jest wykonanaie badania USG jamy brzusznej i badań laboratoryjnych.
Należy pogłębić diagnostykę, trzustka rzeczywiście może być chora.
Opisane problemy wskazują na jakieś nieprawidłowości w trzustce, konieczne wykonanie usg brzucha i odpowiednich badań krwi oraz skonsultowanie wyników z lekarzem.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1872
Pytań zadanych
przez pacjentów
5169
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

68
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi