Bliska mi osoba ma zdiagnozowaną padaczkę.

Bliska mi osoba ma zdiagnozowaną padaczkę. Nie jest to jeszcze w 100% pewne, czeka na wyniki. Jej problem polega na tym, że po nieprzespanej nocy dostaje drgawek i wykrzywianie jej buzia, ustępuje to po chwili. Dziwne jest jednak to , że ona bardzo pilnuje snu śpi codziennie 8h kładzie się spać regularnie o 23 a mimo to ma takie problemy. Czy to napewno jest padaczką, czy może coś innego?

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Padaczka w Warszawie Padaczka w Katowicach Padaczka w Dąbrowie Górniczej Padaczka w Bielsku-Białej Padaczka w Krakowie Padaczka w Gliwicach Padaczka w Częstochowie Padaczka w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3892
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi