Badanie w kierunku HIV, czy mogę być mimo wszystko chory?

Niedawno zrobiłem badanie w kierunku wirusa hiv (anonimowo), nie miałem potencjalnej drogi zakażenia, ale mój mózg ubzdurał sobie ze moge być chory, więc dla spokoju zrobiłem badanie, z wynikiem ujemnym. Podałem fałszywy wiek, ponieważ jestem dość młody, mam 18 lat i obawiałem się, że badanie nie zostanie wykonane. Za to teraz wymyśliłem sobie, że badanie nie zostało wykonane prawidłowo, ponieważ podałem nieprawidłowy wiek i nie mogę funkcjonować, ponieważ ciągle o tym myślę. Moje pytanie brzmi - czy badanie na obecność tego wirusa robi się innym sposobem ze względu na wiek? Czy wirus u 20-latka wykaże taki sam wynik jak u 25-latka? 

Wynik jest miarodajny niezależnie od wieku czy płci. W razie wątpliwości można wynik ten powtórzyć.
Wynik powienien być miarodajny
wynik jest miarodajny
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi