Badanie w kierunku HIV, czy mogę być mimo wszystko chory?

Niedawno zrobiłem badanie w kierunku wirusa hiv (anonimowo), nie miałem potencjalnej drogi zakażenia, ale mój mózg ubzdurał sobie ze moge być chory, więc dla spokoju zrobiłem badanie, z wynikiem ujemnym. Podałem fałszywy wiek, ponieważ jestem dość młody, mam 18 lat i obawiałem się, że badanie nie zostanie wykonane. Za to teraz wymyśliłem sobie, że badanie nie zostało wykonane prawidłowo, ponieważ podałem nieprawidłowy wiek i nie mogę funkcjonować, ponieważ ciągle o tym myślę. Moje pytanie brzmi - czy badanie na obecność tego wirusa robi się innym sposobem ze względu na wiek? Czy wirus u 20-latka wykaże taki sam wynik jak u 25-latka? 

Wynik jest miarodajny niezależnie od wieku czy płci. W razie wątpliwości można wynik ten powtórzyć.
Wynik powienien być miarodajny
wynik jest miarodajny

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3555
Pytań zadanych
przez pacjentów
8512
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi