Ataki wymiotów i ból brzucha

Mój narzeczony od mniej więcej roku ma ataki wymiotów połączone z bólem brzucha które trwają około 5 dni. W tym czasie nie może nic zjeść, nawet wodę zwróci, a ma cukrzycę typu 1. Hospitalizowany był kilkanaście razy, jednak za każdym razem dostawał kroplówkę, podłączali go do pompy i wypisywali bez rozpoznania. Jeden lekarz zasugerował nerwicę, narzeczony poszedł do psychiatry, wypisał mu stabilizatory, ktore jednak nie pomogły. 2 miesiące nie było objawów, dzisiaj wróciły i kompletnie nie wiem już co robić. Proszę o pomoc bo diabetolog, psychiatra oraz neurolog rozkładają ręce.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi