Ataki wymiotów i ból brzucha

Mój narzeczony od mniej więcej roku ma ataki wymiotów połączone z bólem brzucha które trwają około 5 dni. W tym czasie nie może nic zjeść, nawet wodę zwróci, a ma cukrzycę typu 1. Hospitalizowany był kilkanaście razy, jednak za każdym razem dostawał kroplówkę, podłączali go do pompy i wypisywali bez rozpoznania. Jeden lekarz zasugerował nerwicę, narzeczony poszedł do psychiatry, wypisał mu stabilizatory, ktore jednak nie pomogły. 2 miesiące nie było objawów, dzisiaj wróciły i kompletnie nie wiem już co robić. Proszę o pomoc bo diabetolog, psychiatra oraz neurolog rozkładają ręce.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3545
Pytań zadanych
przez pacjentów
8500
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi