Gabinet Medycyny Manualnej "TerapiQ"

specjalista medycyny naturalnej
Umów wizytę
O nas

Jestem naturopatą, terapeutą manualnym, masażystą i fascynatem pracy z ludzkim ciałem. Od 2007 roku zawodowo zajmuje się poprawą zdrowia i kondycji. Poszukuję skutecznych sposobów leczenia dysfunkcji organzmu oraz wpływania na jego możliwości, tak by robić to w zgodzie z jego naturalnymi procesami.


Ukończyłem kilkanaście szkoleń i warsztatów z zakresu terapii tkanek miękkich  i terapii manualnej m. in. Terapię Manualną Mc Timoney-Corley, Medycyny Manualnej w koncepcji Radosława Składowskiego, Dry Needling, MTG, FDM, FDM w pediatrii, „Klucz Geodynamiczny dra Aleksandra Bieleckiego”, akupunkturę równoważenia dr. Tana


Od kilku lat, z sukcesami adaptuje techniki Medycyny Manualnej Radosława Składowskiego na potrzeby rehabilitacji neurologicznej, tworząc nowy model pracy z pacjentami z deficytem neurologicznym.
Od 4 lat prowadzę swój własny gabinet, gdzie codziennie staram się pomagać pacjentom zgłaszającym się z różnymi dolegliwościami.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania - zapraszam do kontaktu: 693-253-893 lub mailowo: kontakt@terapiq.pl


Zachęcam również do odwiedzenia mojej strony w portalu Facebook:  Gabinet TerapiQ, oraz umówienia wizyty przez kalendarz znajdujący się poniżej.

Nasi specjaliści
Łukasz Syska
specjalista medycyny naturalnej
5.00 / opinie
5,0
Gość 2020.07.09 godz. 23:18
Bez treści

Usługi

wizyta
60 min · 90 zł

Opinie o placówce

4,0
Gość 2020.03.06 godz. 10:57
Bez treści
Nasze placówki
Strona WWW placówki medycznej: Gabinet Medycyny Manualnej "TerapiQ"   Płock, Jachowicza 27 / 9