Pracownia Psychologiczna QSOBIE

psychoterapia, psychoedukacja, praca z mężczyznami
Umów wizytę
O nas

Nazywam się Artur Przyjałgowski. Jestem terapeutą pracującym w nurcie Gestalt. Posługuję się również metodyką Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Pracę terapeuty traktuję jako powołanie, do którego zbliżyło mnie własne doświadczenie oraz setki godzin psychoterapii indywidualnej i grupowej. Pomagam osobom, które zmagają się przede wszystkim z niskim poczuciem własnej wartości, poczuciem wstydu, lękami i wypaleniem życiowym oraz zawodowym, fobiami społecznymi i szeroko pojętym bólem egzystencjalnym.

Swoje doświadczenie terapeutyczne zdobywałem uzyskując certyfikat terapeuty TSR i kończąc roczny staż rozwoju osobistego Gestalt. Aktualnie kształcę się w krakowskim Instytucie Gestalt, będąc terapeutą w trakcie szkolenia. Regularnie poddaję się również superwizji. Pracuję zgodnie z Kodeksem Etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

W pracy z klientem - Tobą - najważniejszy jest dla mnie kontakt, współodczuwanie i nawiązywanie jak najbardziej osobistej i bezpiecznej relacji terapeutycznej. Czerpię z dorobku moich terapeutycznych przewodników, Fritza Perlsa, Miltona H. Ericsona, Carla Rogersa, Irvina Yaloma oraz innych terapeutów egzystencjalnych.

Staram się, abyś podczas swojej terapii nie tyle zrozumiał, co przede wszystkim poczuł i nabrał pewności, że Twoje uczucia są najważniejsze, a przede wszystkim Twoje.

Aktualnie przyjmuję w prywatnym gabinecie przy ulicy Kwiskiej we Wrocławiu. Prowadzę również terapię online.

 

Nasi specjaliści
Artur Przyjałgowski
psychoterapeuta
umów wizytę

Usługi

Psychoterapia Gestalt
50 min · 120 zł
Psychoterapia indywidualna
50 min · 120 zł

Opinie o placówce

5,0
Michał 2019.05.02 godz. 14:01
Szczerze polecam!
5,0
Marek 2019.04.02 godz. 10:23
Polecam, empatyczny i słuchający terapeuta. Inaczej spojrzałem na swoje deficyty.
Nasze placówki
Strona WWW placówki medycznej: Pracownia Psychologiczna QSOBIE   Wrocław, Kwiska 5 / 7