Centrum Odkrycie Anna Małecka

psycholog dziecięcy, psychoterapeuta
Umów wizytę
O nas
Dlaczego Centrum Odkrycie?

W warunkach pełnej otwartości, akceptacji, zrozumienia i życzliwości uzyskasz profesjonalne wsparcie w sytuacji dla Ciebie trudnej.

Obecnie zapraszamy zarówno na sesję w gabinetach psychoterapetycznych w naszym Centrum jak również do konsultacji i wsparcia w kryzycie prowadzonych online. Psychoterapia online dostepna u nas bez konieczności oczekiwania na sesję. Umów się na sesję online już dziś. 

Każdego z nas, kiedy dotykają trudności, stara się z nimi radzić i w większości sytuacji skutecznie rozwiązuje swoje problemy sam, albo z pomocą bliskich osób. Kiedy jednak dotychczasowe sposoby nie pomagają, pojawia się wrażenie, że jesteś się w pułapce z której nie ma wyjścia.

Czy towarzyszą Ci podobne myśli?

czuje, że moje życie to pasmo nieporozumień, smutku i cierpienia, w moim związku jest już tak źle, że dłużej nie wytrzymasz, ja się staram, żona/mąż się stara, ale nic nam nie wychodzi, pogubiłem/pogubiłam się w życiu, nie mam sił i energii, żeby robić to co do mnie należy, mam wszystko a mimo to nie czuję się szczęśliwa/szczęśliwy, czuję lęk, nie wiem skąd się pojawia, boję się pójść do psychiatry, moje dziecko cierpi, czy to moja wina? rodzic pił przez całe moje dzieciństwo, nie mogę teraz sobie ułożyć przez to życia, jestem DDA i nie mogę być szczęśliwa/szczęśliwy, straciłam/straciłem dziecko nic nie ma dla mnie sensu, dlaczego zawsze moje związki kończą się tak samo, co jest nie tak? nigdy dość dobra/dobry… jakbym się nie starała/starał to jest za mało, słyszałam/słyszałem, że psychoterapia pomaga, ale czy ja naprawdę jej potrzebuje? może poradzę sobie sama/sam?

Kiedy wydaje się, że życie wymyka się z rąk, i ani dobre rady ani większe starania nie przynoszą rozwiązania, warto skorzystać z pomocy profesjonalnego psychoterapeuty.Jesteśmy w gotowości wspierać Cię, abyś mógł/mogła odzyskać siłę, energię i równowagę.

 

Doświadczenie

Nasz Zespół toterapeuci pracujących w różnych nurtach psychoterapeutycznych od humanistycznych po psychoanalizę. Posiadając zróżnicowany Zespół masz pewność, że znajdziesz dla siebie odpowiedniego pfofesjonalistę. Od 2015 roku udzielamy pomocy osobom borykającymi się z kłopotami z obszaru emocjonalnego. Nasi psychoterapuci ciągle poszerzają swoje doświadczenie i wiedzę poprzez ciągłe szkolenia i codzienną pracę z pacjentami również klinicznymi. 

 

Szybki termin wizyty

Nasi psychoterapuci są dostępni 5 dni w tygodniu. Umawiając się na wizytę, dostępnośc psychoteraputy jest do tygodnia.  Pacjenci mają 24 h na dobę dostęp do e-rejestracji na naszej stronie www.centrumodkrycie.pl, lub w aplikacji medfile pozwalającej na sprawdzenie wolnych miejsc i umówienie się na wizytę u jednego z naszych psychoterapeutów w dogodnym dla siebie terminie. Wybierz terapeutę dobrego dla siebie. Zapraszamy do kontaktu z osobą z naszego zespołu. 

 

Nasi specjaliści
Anna Małecka
psychoterapeuta
umów wizytę
mgr psycholog Marta Stępień
psychoterapeuta
umów wizytę
mgr Magdalena Biesik
psychoterapeuta, psycholog
mgr Monika Berdecka
psychoterapeuta
umów wizytę
mgr. Małgorzata Suryjak
psychoterapeuta
umów wizytę
Łukasz Kubacki
psychoterapeuta, psycholog
umów wizytę
mgr Karolina Szklaruk-Leonkiewicz
psychoterapeuta, psycholog
umów wizytę
mgr psycholog Olga Sójkowska-Iskra
psycholog dziecięcy, psycholog
umów wizytę

Usługi

interwencja kryzysowa
50 min · 140 zł
Konsultacja dla rodziców
50 min · 140 zł
Konsultacja psychologiczna
50 min · 140 zł
Konsultacja psychologiczna dzieci
50 min · 140 zł
konsultacja dla dzieci do 10 r.ż
psychoterapia dorosłych
50 min · 140 zł
Psychoterapia indywidualna
50 min · 140 zł
Terapia uzależnień
50 min · 140 zł

Opinie o placówce

brak opinii o placówce
Nasze placówki
Strona WWW placówki medycznej: Centrum Odkrycie Anna Małecka   Kraków, ul. św. Bronisławy 24/4