Praktyka Lekarska Marek Pitucha

Umów wizytę
Nasi specjaliści
Marek Pitucha
lekarz medycyny estetycznej
4.88 / opinii
5,0
JOANNA 2021.11.19 godz. 17:55
Z usług Pana dr.Marka Pituchy korzystam od roku i jestem bardzo zadowolona.Moja cera została odżywiona,nawilżona i odmłodzona w naturalny sposób. Bardzo polecam wizytę u Pana dr.

Usługi

Konsulatacja estetyczna z opracowaniem indywidualnego planu terapeutycznego
40 min · 250 zł
Jest to pierwszy i kluczowy krok, zawsze poświęcam Pacjentce/Pacjentowi tyle czasu ile jest konieczne. Podczas konsultacji przeprowadzam dokładny wywiad chorobowy, rozmawiam o codziennych nawykach determinujących stan skóry i zdrowia całego organizmu. Podczas konsultacji oceniam stan skóry twarzy i całego ciała co jest kluczowe.

Bardzo istotne dla mnie jest poznanie potrzeb i motywacji: Co chce zmienić w wyglądzie? Co mi przeszkadza? Jaki chcę uzyskać efekt? Co jest dla mnie ważne? Warto to przemyśleć i poznać swoją motywację. W swojej praktyce zawsze dążę do poznania oczekiwań Pacjentek i Pacjentów, a moja wiedza i doświadczenie pozwala na wyjście naprzeciw tym oczekiwaniom. Razem, w oparciu o najnowsze trendy w medycynie estetycznej, obieramy najwłaściwszą dla Ciebie drogę.

Nigdy nie skupiam się nad pojedynczym problemem jak „mam kurze łapki”, „panie doktorze, te bruzdy są okropne”, „o tu, tu jak to wszystko wisi”. Nie, nie tędy droga drogie Pacjentki i Pacjenci. Nie jesteśmy „kurzymi łapkami” ani bruzdami. Dla mnie kluczowe jest kompleksowe i holistyczne podejście do skóry, ciała i trybu życia. To jest najważniejsze w nowoczesnej medycynie estetycznej. Właśnie podczas pierwszej konsultacji pokazuję Pacjentkom i Pacjentom tą drogę. Oczywiście każda jest indywidualna i dobrana do konkretnej sytuacji.

Indywidualny plan leczenia to początek przygody, której celem jest naturalny zdrowy i piękny wygląd skóry. Indywidualny plan terapeutyczny obejmuje: rozpoznanie stanu zdrowia skóry, określenie rodzaju i częstotliwości zabiegów, koszt leczenia. Indywidualizacja leczenia i naturalny efekt zabiegów to mój cel a nawet misja, bo mocno w to wierzę. Widzę efekty i satysfakcję każdego dnia.
Konsultacja trychologiczna
40 min · 250 zł
Konsultacja trychologiczna jest kluczowym elementem w rozpoznaniu przyczyny łysienia i obraniu właściwego kierunku leczenia. Jej celem jest ocena stanu skóry głowy i włosów, przeprowadzam wywiad w kierunku chorób w rodzinie jak i problemu wypadania włosów u innych członków rodziny, wywiad ten ma bardzo istotne znaczenie, ważnym elementem jest ocena dobowego wypadania włosów.

Najnowszym badaniem oceniającym stopień i przyczynę wypadania włosów jest trichoskopia – badanie polega na obserwacji skóry głowy i włosów w powiększeniu, wykonaniu zdjęć i dokładnej analizie, badanie to wykonuję podczas konsultacji i omawiam wyniki. Badanie jest nieinwazyjne i bezbolesne. Przyczyn nadmiernego wypadania włosów i łysienia jest bardzo wiele dlatego zlecam podczas konsultacji szereg badań laboratoryjnych, takich jak morfologia, poziom żelaza we krwi, poziom testosteronu, progesterony czy prolaktyny jak również ocena funkcji tarczycy. Po wykonaniu badań i wyniku trichospkopii przedstawiam plan leczenie, dostosowanego do przyczyny łysienia. Plan obejmuje zarówno leczenie farmakologiczne jak i szereg zabiegów wspomagających: mezoterapia preparatami stymulującymi, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym czy Regenara Activa- wykorzystanie komórek macierzystych.
Zabieg kosmetologiczny
60 min
Zabieg medycyny estetycznej
60 min

Opinie o placówce

brak opinii o placówce
Nasze placówki
Strona WWW placówki medycznej: Praktyka Lekarska Marek Pitucha   Warszawa, Wilcza 19 / 24 Regulamin świadczenia usług