Zdrowe Odchudzanie

Umów wizytę
O nas

W swojej praktyce zajmuję się leczeniem otyłości i nadwagi (w tym farmakologicznym), medycyną przeciwstarzeniową i prewencyjną ,metodami modelowania sylwetki z zakresu medycyny estetycznej.

Jestem absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie na Wydziale Lekarskim, specjalistą chorób wewnętrznych i medycyny pracy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Odbyłam liczne kursy oraz szkolenia w zakresie medycyny estetycznej i leczenia nadwagi. Między innymi kurs organizowany przez American College of Lifestyle Medicine oraz American College of Preventive Medicine. Biorę  udział w wielu konferencjach i kongresach naukowych. Jestem członkiem  Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu oraz jestem wpisana na listę lekarzy certyfikowanych do leczenia otyłości PTBO (Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością). Jestem również konsultantem programu LEAP.

Nasi specjaliści
Katarzyna Leszczyńska
lekarz chorób wewnętrznych, lekarz medycyny estetycznej

Usługi

konsultacja lekarska pierwsza wizyta
20 min · 150 zł
leczenie nadwagi i otyłości, proszę zapoznać się z https://www.zdroweodchudzanie.eu/jak-przygotowac-sie-do-pierwszej-wizyty/

Opinie o placówce

brak opinii o placówce
Nasze placówki
Strona WWW placówki medycznej: Zdrowe Odchudzanie