Krzysztof Cukierski OS - SOMATICA

Fizjoterapeuta
Umów wizytę
O nas

Jestem fizjoterapeutą.

Specjalizuję się w terapii manualnej w oparciu o metodę Stecco czyli Fascial Manipulation.

Szczegółowe informacje nt. metody znajdą Państwo na mojej stronie somatica.pl oraz na facebooku pod hasłem: Gabinet Usprawniania Somatica, gdzie zamieszczam informacje z mojej praktyki, ciekawostki nt. metody oraz aktualności dotyczące działania gabinetu.

Pracuję z pacjentami, którzy zmagają się z różnego rodzaju dyskomfortem somatycznym i bólem aparatu motorycznego takimi jak: dyskopatie, bóle stawów krzyżowo-biodrowych(ból krzyża, ischias), ból barków w tym "zespół zamrożonego barku", chroniczne bóle karku i głowy, przeciążenia wynikające z pracy statycznej(biurowej itp.) jak i dynamicznej oraz innymi, których nie sposób tutaj wszystkich wymienić.

Pracuję także z osobami zmagającymi się z zaburzeniami psycho-somatycznymi, którym trudno się odprężyć zarówno somatycznie, jak i psychicznie. Prowadzę praktykę wspierającą pracę z ciałem (bodywork), jak i psychoterapię. 

Zapraszam także sportowców, którzy zmagają się z różnego rodzaju kontuzjami, zaburzeniami koordynacji, a także amatorów różnych dyscyplin sportowych.

Nasi specjaliści
Krzysztof Cukierski
Fizjoterapeuta
umów wizytę

Usługi

Powięziowa Terapia Manualna wg Stecco (Fascial Manipulation)
50 min · 120 zł
Somatoterapia
80 min · 200 zł
Holistyczna terapia ciała połączona z masażem, aromaterapią, oddechem i sugestiami relaksacyjnymi(prowadzenie głosem) nastawiona na odprężenie ciała i psychiki.

Opinie o placówce

brak opinii o placówce

Galeria

Nasze placówki
Strona WWW placówki medycznej: Krzysztof Cukierski OS - SOMATICA   Poznań, os. Batorego 41A / 18