GABINET HELP Alicja Lewandowska

neurologopeda, oligofrenopedagog, psycholog, psycholog dziecięcy, psychoterapeuta
Umów wizytę
O nas

Nazywam się Alicja Lewandowska. Jestem terapeutą dzieci i młodzieży, wykonywana przeze mnie praca jest moją pasją. Uważam, że podstawą dobrej terapii jest diagnoza, do czego niezbędne jest interdyscyplinarne podejście do dziecka i jego rodziny.

Jestem psychologiem w zakresie specjalizacji psychologia kliniczno-wychowawcza dzieci i młodzieży. Obroniłam pracę doktorską na Uniwersytecie Gdańskim na Wydziale Nauk Społecznych w Instytucie Psychologii i uzyskałam tytuł doktora nauk społecznych w zakresie psychologii. Przedmiotem moich badań była jakość życia małżeńskiego i postawy rodzicielskie w ujęciu systemowym rodziny.

Jestem w trakcie szkolenia w kierunku uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty PTPI. Pracuję w podejściu integratywnym (integracyjnym), co oznacza, że w swojej pracy łączę ze sobą różne nurty i podejścia psychoterapeutyczne, aby jak najlepiej pomagać swoim Pacjentom. Swój warsztat terapeuty uzupełniam o założenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, ukończyłam pierwszy stopień szkolenia TSR.

Jestem logopedą i neurologopedą. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi z opóźnionym rozwojem mowy, z dziećmi z MPDz, z niepełnosprawnością intelektualną oraz z zaburzeniami genetycznymi. Niezwykłą satysfakcję sprawia mi terapia dzieci jąkających się.

Ukończyłam liczne kursy kwalifikacyjne, doskonalące i licencyjne z zakresu pedagogiki i oligofrenopedagogiki. Mam uprawnienia do prowadzenia terapii pedagogicznej oraz terapii dysleksji rozwojowej.

Jako nauczyciel akademicki realizuję moją pasję nauczania dorosłych, jak powinni pracować z dziećmi. Ogromną przyjemność sprawia mi dzielenie się swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Prowadzę warsztaty profilaktyczne dla młodzieży oraz szkolenia dla rodziców i nauczycieli.

Idąc obraną drogą, nieustannie pracuję nad sobą, podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności, aktywnie uczestniczę w konferencjach naukowych oraz w kursach i szkoleniach.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. Lubię gotować dla rodziny i przyjaciół, relaksuje mnie praca w ogródku, a wolny czas spędzam na szkoleniach z psem.

Nasi specjaliści
dr Alicja Lewandowska
psycholog, psycholog dziecięcy, logopeda, neurologopeda, oligofrenopedagog

Usługi

KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA
50 min · 150 zł
TERAPIA LOGOPEDYCZNA
50 min · 100 zł
TERAPIA PEDAGOGICZNA
50 min · 100 zł
TERAPIA PSYCHOLOGICZNA
50 min · 130 zł

Opinie o placówce

brak opinii o placówce
Nasze placówki
Strona WWW placówki medycznej: GABINET HELP Alicja Lewandowska   Gdańsk, Potokowa 21D Regulamin świadczenia usług