Katarzyna Połyniak

Fizjoterapeuta
Umów wizytę
O nas

PRYWATNY GABINET FIZJOTERAPII KATARZYNA POŁYNIAK

Oferuję Państwu profesjonalną fizjoterapię w schorzeniach układu ruchu. Zajmuję się leczeniem schorzeń ortopedycznych i neurologicznych. W swojej pracy bazuję na dokładnie przeprowadzonym badaniu, które umożliwia mi przeprowadzenie skutecznej terapii, indywidualnie dopasowanej do każdego pacjenta.

WSKAZANIA

Bóle kręgosłupa i stawów obwodowych Bóle mięśniowe oraz stany przeciążeniowe tkanek miękkich Urazy sportowe Stany pooperacyjne i powypadkowe Bóle głowy Wady postawy Zaburzenia neurologiczne

O MNIE

Mgr Katarzyna Połyniak

W 2013 r. ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku Fizjoterapia. Od tego czasu zdobywałam doświadczenie w Szpitalu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym im Wiktora Degi w Poznaniu pracując z pacjentami ze schorzeniami neurologicznymi i ortopedycznymi. Od czasu studiów ciągle podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych.

Szkolenia podyplomowe:

Terapia manualna wg Szkoły Niemieckiej Metoda Mechanicznego Diagnozowania i Terapii McKenziego Terapia manualna Mulligan Concept PNF ( proprioceptywne nerwowo-mięśniowe torowanie ruchu) Masaż głęboki

Nasi specjaliści
mgr Katarzyna Połyniak
Fizjoterapeuta

Usługi

Opinie o placówce

4,0
Mirella 2019.02.21 godz. 10:53
Zdecydowanie pełen profesjonalizm z miłą atmosferą i skutecznymi metodami rehabilitacji. Osobiście trafiłam do pani Kasi po ciężkim udarze, miałam lewistronny niedowład... To dzięki niej zaczęłam chodzić na nowo! Ma ogromną wiedzę, dzięki temu szybko eliminuje doskwierające bóle. Polecam wszystkim którzy mają wątpliwości!!!
4,0
Gość 2019.01.17 godz. 16:43
Bez treści

Galeria

Nasze placówki
Dane kontaktowe
brak
Strona WWW placówki medycznej: Katarzyna Połyniak   Kaźmierz, ul. Dworcowa 16