Gabinet rehabilitacji i masażu HALINA PODBIOŁ

Fizjoterapeuta
Umów wizytę
O nas

 

Witam w gabinecie rehabilitacji i masażu.

Zajmuję się szeroko rozumianą rehabilitacją dzieci i dorosłych. Rehabilitacja to przede wszystkim niesienie pomocy i z tą myślą  powstał mój gabinet.

Do terapii Pacjenta podchodzę holistycznie. Wiem, że schorzenia kręgosłupa przekładają się na całe ciało, w tym na układ krążenia, oddechowy i hormonalny. Ta zależność jest również odwrotna stąd też jako techniki bazowe wykorzystuję terapię manualną FDM,  terapię punktów spustowych i techniki trzewne. Ponadto w terapii wykorzystuje wiele innych metod poznanych i sprawdzony w trakcie swojej kilkunastoletniej pracy i ciągłej edukacji.

Zdobywając doświadczenie i nieustannie podnosząc kwalifikacje upewniam się, że do osiągnięcia celu terapii prowadzi wiele dróg i sposobów, jednak ich wybór powinien być uzależniony od indywidualnych predyspozycji pacjenta.
Specjalizuję się w profilaktyce i leczeniu problemów bólowych, limfatycznych i narządów wewnętrznych oraz ustno -twarzowych.

W gabinecie prowadzę również wczesne wspomaganie rozwoju i rehabilitację niemowląt i dzieci.

 Zapraszam do zapoznania się z ofertą gabinetu.

 

Oferta

bóle kręgosłupa rehabilitacja dzieci, wczesne wspomaganie rozwoju rehabilitacja narządu ruchu rehabilitacja kompleksu ustno-twarzowego terapia trzewna rehabilitacja neurologiczna kompleksowa terapia przeciwobrzękowa masaże lecznicze, relaksacyjne rehabilitacja przed- i pooperacyjna   terapia wad postawy
Nasi specjaliści
magister Halina Podbioł
Fizjoterapeuta
umów wizytę

Usługi

rehabilitacja
50 min · 100 zł

Opinie o placówce

brak opinii o placówce
Nasze placówki
Strona WWW placówki medycznej: Gabinet rehabilitacji i masażu HALINA PODBIOŁ   Pszczyna, 3-go 6 / 2