Gabinet Psychoterapii

psycholog, psycholog dziecięcy, psychoterapeuta
Umów wizytę
O nas

Psycholog, psychoterapeuta dzieci, młodzieży i dorosłych, psychodietetyk. Pracuję indywidualnie oraz prowadzę terapię par.
Ponad 10 lat doświadczenia w prowadzeniu psychoterapii.
Specjalizuję się w nurcie psychoterapii Gestalt zintegrowanej z podejściem systemowym oraz elementami terapii poznawczo-behawioralnej oraz psychodietetyce. W ramach psychologii dziecięcej pracuję z rodzicami, dziećmi i młodzieżą w myśli przewodniej rodzicielstwa bliskości w zakresie: pomocy psychologicznej i psychoterapii dzieci i młodzieży, udzielaniu wsparcia oraz prowadzeniu konsultacji psychologicznych dla rodziców dzieci w każdym wieku w zakresie: problemów wychowawczych, zaburzeń zachowania, zaburzeń emocjonalnych, trudności w karmieniu i odżywianiu. Prowadzę terapie nadwagi i otyłości osób w każdym wieku.

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego i SWPS.
Ukończyłam kurs psychoterapii Gestalt w Ośrodku Edukacji Psychologicznej prowadzonym przez Jacka Rydlewskiego, superwizora psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Szkolenie z poznawczo – behawioralnej terapii dzieci i młodzieży w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii.

Uzyskałam również dyplom z zakresu specjalizacji z psychodietyki w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Pracuję w Poradnii Psychodietetycznej Rymkiewicz, przyjmuje pacjentów we Wrocławskim Centrum Psychoterapii, gdzie pracuje z dziećmi, młodzieżą i doroslymi oraz pracuje również w Szkole Podstawowej w Radwanicach jako psycholog szkolny. Zajmuje się tu głównie psychoterapią dzieci: indywidualną i grupową, konsultacjami psychologicznymi rodziców- dotyczącymi problemów wychowawczych oraz zaburzeń zachowania i zaburzeń emocjonalnych; prowadzę również zajęcia psychoedukacyjne oraz indywidualne konsultacje dla nauczycieli. Doświadczenie w terapii i diagnozie psychologicznej zdobywałam w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zgorzelcu oraz w trakcie pracy w Szkole Podstawowej w Żernikach Wrocławskich.

Znajomość języków obcych:
- angielski średniozaawansowany

Nasi specjaliści
mgr Agnieszka Kiełbik
psychoterapeuta, psycholog

Usługi

konsultacja psychodietetyczna
50 min · 100 zł
konsultacja psychologiczna
50 min · 100 zł
psychoterapia
50 min · 100 zł
psychoterapia par
60 min · 120 zł

Opinie o placówce

brak opinii o placówce
Nasze placówki
Strona WWW placówki medycznej: Gabinet Psychoterapii   Wrocław, Klimasa 37b / 6