Krzysztof Mamach
endokrynolog, specjalista chorób wewnętrznych
4.91 / 43 opinie
O mnie
Jestem specjalistą chorób wewnętrznych i endokrynologii z wieloletnim doświadczeniem klinicznym zdobywanym w szpitalu i ambulatoryjnej opiece specjalistycznej. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem szerokiego spektrum endokrynopatii takich jak choroby przysadki, tarczycy, przytarczyc, nadnerczy i gonad oraz osteoporozą i otyłością. Zapraszam do wstępnego kontaktu mailowego pod adresem krzysztofmamach@gmail.com w celu oceny problemu medycznego. Integralną częścią konsultacji online jest wystawienie e-recepty. Usługę e-recepty można również wybrać jako osobne świadczenie.
Wystawienie e-recepty w ramach kontynuacji leczenia przewlekłego odbywa się na podstawie wywiadu oraz przesłania dokumentacji medycznej potwierdzającej chorobę i dotychczasowy sposób jej leczenia. Podczas konsultacji online nie ma możliwości otrzymania e-recepty na leki opioidowe, benzodiazepiny oraz środki antykoncepcyjne.
Na e-wizytę można umówić się korzystając z formularza rejestracji online lub kontaktując się ze mną telefonicznie lub mailowo i ustalając indywidualny termin.
Dane kontaktowe 601 843 000, e-mail: krzysztofmamach@gmail.com
więcej
Języki
Angielski
Adresy
ul. Jabłoniowa 22A /28, Gdańsk
Krzysztof Mamach- Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
+48601843000
Usługi
Konsultacja endokrynologiczna online
20 min · 120 zł
Recepta online kontynuacja leczenia ( z wyłączeniem leków opioidowych i benzodiazepin)
15 min · 60 zł
Opinie o specjaliście
5,0
Pacjent 26.01.2021 godz. 10:58
Bardzo polecam
5,0
Marta Markowska 22.01.2021 godz. 20:49
Specjalista odpowiedział szczegółowo na wszystkie moje pytania. Wszystko dokładnie wyjaśnił. Jestem bardzo zadowolona z konsultacji online. Serdecznie polecam tego specjaliste
5,0
Pacjent 17.12.2020 godz. 17:26
Jest to już kolejna moja wizyta. Profesjonalne podejście do pacjenta. Zawsze odpowie doktor na zadane pytania. Bardzo polecam ????
więcej
Rejestrujesz się do:
Krzysztof Mamach- Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska | Gdańsk | Jabłoniowa 22A / 28
Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.
Poproś specjalistę o kalendarz
Strona WWW placówki medycznej: Krzysztof Mamach- Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gdańsk, Jabłoniowa 22A / 28 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: