Natalia Skrobańska
psycholog, terapeuta uzależnień
O mnie
Jestem absolwentką psychologii ze specjalnością psychologia kliniczna na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Psychoterapeutą uzależnień w procesie certyfikacji w Instytucie Edukacji i Terapii w Poznaniu (Akredytacja Krajowego Biura Przeciwdziałania Narkomanii). Certyfikowanym terapeutą EEG Biofeedback w BioMed Wrocław.

Na co dzień pracuję z osobami uzależnionymi od alkoholu, osadzonymi w Zakładzie Karnym, gdzie prowadzę terapię indywidualną, grupową, psychoedukację oraz zajęcia relaksacyjne. Jednocześnie pracuję z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą w prywatnych placówkach na terenie Wrocławia, prowadząc indywidualną terapię i pomoc psychologiczną.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w trakcie praktyk i staży w I Klinice Psychoterapii i Wczesnej Interwencji na Oddziale Dzieci i Młodzieży w Lublinie gdzie prowadziłam m.in konsultacje psychologiczne z dziećmi i młodzieżą w wieku 13-18 lat z zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia) oraz zaburzeniami psychicznymi. Współpracowałam również z Regionalnym Centrum Wolontariatu w Lublinie oraz Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Łapach.

W trakcie wolontariatu w Domu Pomocy Społecznej “Kalina” w Lublinie prowadziłam zajęcia z osobami chorymi na Alzheimera.

Na stanowisku psychologa w Niepublicznym Przedszkolu Muzyczno-Językowym we Wrocławiu, udzielałam między innymi indywidualnej pomocy psychologicznej dzieciom w wieku przedszkolnym, a także prowadziłam konsultacje indywidualne z rodzicami.
więcej
Wykształcenie
psycholog
Adresy
ul. Dyrekcyjna 37/47, Wrocław
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o.
Najbliższy wolny termin ...
713323670
Usługi
Porada psychologiczna (w gabinecie)
60 min · 150 zł
Opinie o specjaliście
Specjalista nie posiada żadnych opinii
Rejestrujesz się do:
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o. | Wrocław | Dyrekcyjna 37 / 47
Strona WWW placówki medycznej: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o. Wrocław, Dyrekcyjna 37 / 47 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: