lek. Michał Korpecki
psychiatra
O mnie
Jestem lekarzem, absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, naukę pobierałem także na Uniwersytecie w Mediolanie (International Medical School). Doświadczenie zawodowe zdobywam realizując szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychiatrii – obecnie w oddziałach klinicznych Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a wcześniej w Szpitalu im. J. Babińskiego w Łodzi. Pracuję jako asystent dydaktyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi (Zakład Psychodermatologii). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.


W pracy zawodowej szczególną wagę przywiązuję do metod skutecznej komunikacji, która pozwala na postawienie właściwego rozpoznania, zbudowanie relacji terapeutycznej w modelu partnerskim i ustalenie optymalnego leczenia. W razie potrzeby prowadzę konsultacje w języku angielskim/ If necessary, sessions can be conducted in English.


Zapraszam na wizyty w poradni w wymiarze: pierwsza wizyta 45 min, każda następna 30 min dzięki czemu możemy swobodnie przeprowadzić spotkanie.

W razie wątpliwości zachęcam do kontaktu z poradnią, recepcja udzieli wszelkich informacji.

więcej
Adresy
ul. Organizacji "Wolność i Niezawisłość" 50, Łódź
Poradnia CLUE sp. z o.o
Najbliższy wolny termin ...
+48578203103
Usługi
1. Konsultacja psychiatryczna- wizyta domowa
60 min · 220 zł
3. konsultacja psychiatryczna - pierwsza wizyta
45 min · 160 zł
4. konsultacja psychiatryczna - kolejna wizyta
30 min · 130 zł
Opinie o specjaliście
Specjalista nie posiada żadnych opinii
Galeria
więcej
Rejestrujesz się do:
Poradnia CLUE sp. z o.o | Łódź | Organizacji "Wolność i Niezawisłość" 50
Strona WWW placówki medycznej: Poradnia CLUE sp. z o.o Łódź, Organizacji "Wolność i Niezawisłość" 50 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: