mgr Marta Lech
fizjoterapeuta uroginekologiczny, fizjoterapeuta
5.00 / 2 opinie
PelviMedica Agata Węgiełek
Rejestrujesz się do:
PelviMedica Agata Węgiełek | Warszawa | Aleja "Solidarności" 95/99
O mnie
Jestem magistrem fizjoterapii i studentką osteopatii na Still Academy of Osteopathy. W swojej codziennej pracy staram patrzeć się na człowieka jako całość, nie zapominając o wpływie stresu i emocji na ciało - w myśl słów Wojciecha Eichelbergera „nasze ciała żyją w rzeczywistości, którą tworzą nasze umysły”.

W gabinecie zajmuję się pracą z osobami dorosłymi.

Jednym z moich głównych zainteresowań jest terapia kobiet. Zarówno w problemach uroginekologicznych jak i w przygotowaniu kobiecego ciała do porodu.

W swojej pracy kieruje się całościowym podejściem, upatrując przyczyn problemu globalnie, nie skupiając się jedynie na miejscu występowania bólu. Takie podejście pozwala jak najefektywniej wspomagać procesy autoregulacji.
Uważam, że każdy organizm ma swój potencjał zdrowia a zadaniem terapeuty jest usunięcie blokad i nadmiernych napięć, aby umożliwić mu działanie w pełnym spektrum.
Więcej
Wykształcenie
mgr fizjoterapii
Języki
Angielski, Polski
Adresy
ul. Aleja "Solidarności" 95/99, Warszawa
PelviMedica Agata Węgiełek
Najbliższy wolny termin ...
+48796240696
Usługi
Pierwsza wizyta - Usługa fizjoterapeutyczna
60 min · 200 zł
Kolejna wizyta - Usługa fizjoterapeutyczna
60 min · 190 zł
Opinie pacjentów
5,0
Pani Marta jest świetną specjalistką, a do tego bardzo empatyczną osobą, która w niesamowity sposób dzieli się swoją wiedzą. Wizyta przebiega w spokojnej i miłej atmosferze, a efekt widać nie tylko w ciele, ale również w psychice. Pani Marta okazuje cudowne wsparcie i zrozumienie, dzięki czemu na każdej wizycie czuję się bardzo zaopiekowana. Bardzo polecam wizyty u Pani Marty! :)
5,0
Pani Marta jest bardzo pozytywna i kompetentna osoba. Potrafi doradzić i pomóc kobietom w ciąży szczegolnie. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Polecam wszystkim niezdecydowanym!
Rejestrujesz się do:
PelviMedica Agata Węgiełek | Warszawa | Aleja "Solidarności" 95/99
Strona WWW placówki medycznej: PelviMedica Agata Węgiełek Warszawa, Aleja "Solidarności" 95/99 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: