Magister Marta Andrzejewska
fizjoterapeuta
5.00 / 51 opinii
Centrum Osteopatii
Rejestrujesz się do:
Centrum Osteopatii | Łódź | Osiedlowa 4/6 / U1
O mnie
Nazywam się Marta Andrzejewska. Z zawodu jestem mgr fizjoterapii; ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi. W zawodzie pracuje ponad 15 lat, ciągle kształcąc się i poznając nowe techniki terapeutyczne.

Zawsze patrzyłam na człowieka w sposób holistyczny, jako na całość, a nie na poszczególne jego części i narządy. Aby tak globalnie spojrzeć na pacjenta przydaje mi się moja druga pasja- psychologia- a dokładnie rozwój osobowości. Ukończyłam również studia o tym profilu i zdobyłam wiedzę z zakresu ludzkiej psychiki.

Od zawsze intuicyjnie lubiłam łączyć elementy medycyny wschodu i zachodu. Wplatając naturoterapię w klasyczną medycynę akademicką osiągając bardzo dobre efekty terapeutyczne.

Ukończyłam kurs refleksoterapii (akupresury stóp) oraz hirudoterapii ( leczenie pijawkami); są to naturalne metody stosowane od tysięcy lat wprowadzające organizm w stan homeostazy, czyli równowagi energetycznej. Ponieważ ciało to nie tylko materia, ale i dusza, mentalność, trzeba je leczyć wielopoziomowo. Odpowiednia i pokrzepiająca rozmowa z pacjentem to dla mnie warunek i początek dobrze przeprowadzonej terapii.

Moim konikiem są również masaże- klasyczne, limfatyczne oraz refleksoryczne, czyli zaczerpnięte ze starej medycyny chińskiej; w swojej pracy stosuje elementy pracy na punktach spustowych według nowoczesnej i innowacyjnej metody Eda Williama.

Oprócz tego z powodzeniem przeprowadzę zajęcia ze szkoły zdrowego kręgosłupa wplatając w nie elementy Jogi.

Lubię pracę z dziećmi w wieku szkolnym, z przyjemnością skoryguję ich wady postawy i nauczę jak nie utrwalać nieprawidłowych wzorców.
Więcej
Adresy
ul. Osiedlowa 4/6/U1, Łódź
Centrum Osteopatii
Najbliższy wolny termin ...
530158533
Usługi
Terapia Manualna Dzieci
45 min · 150 zł
Terapia Manualna
45 min · 160 zł
Pijawki
45 min
Refleksoterapia Stóp
45 min · 160 zł
Drenaż Limfatyczny
45 min · 160 zł
Opinie pacjentów
5,0
Gabi 26.01.2022 godz. 11:05
Marta postawiła mnie na nogi już po pierwszym spotkaniu. Polecam! Świetny masaż, świetny kontakt!
5,0
Magda 05.01.2022 godz. 17:58
Profesjonalizm, kultura osobista i życzlwość.
5,0
Aneta Z. 15.12.2021 godz. 21:38
Pani Magister Marta to wyjątkowa, kompetentna z dużą empatią młoda osoba. Dzięki niej zaczęłam znów normalnie funkcjonować. Dziękuję Pani Marto !
Więcej
Rejestrujesz się do:
Centrum Osteopatii | Łódź | Osiedlowa 4/6 / U1
Strona WWW placówki medycznej: Centrum Osteopatii Łódź, Osiedlowa 4/6 / U1 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: