Katarzyna Walecka
5.00 / 10 opinii
Umów wizytę
Rejestrujesz się do:
SPES UNICA MEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA | Warszawa | Kaliny Jędrusik 9 / U2
Adresy
ul. Kaliny Jędrusik 9/U2/(wejście od ul. Powązkowskiej), Warszawa
Family Clinic Kaliny Jędrusik
Najbliższy wolny termin ...
+48222500090
Usługi
instruktaż pielęgnacyjny
45 min · 180 zł
Fizjoterapia niemowląt
45 min · 180 zł
Opinie pacjentów
5,0
Z całego serca polecamy Panią Kasię! Miła atmosfera to raz, ale co ważniejsze to świetne efekty po wizytach! Byłam z synem jak do tej pory trzy razy a różnica jest ogromna. Pani Kasia złapała z Emilem od razu super kontakt, pracuje z nim intensywnie tak,że widzimy efekty i pokazuje jak ćwiczyć w domu. Z przyklejonego do podłoża małego leniuszka mam teraz pokazującego coraz to nowe umiejętności akrobatę. Dziękujemy!
5,0
Uwielbiamy przychodzić do pani Kasi! Wspaniała osoba, z cudownym podejściem do dzieci, nawet do największych urwisów na świecie. Z gabinetu zawsze wychodzę z porcją dobrych porad oraz zaleceń, a także uspokojona głową!
5,0
Już podczas pierwszej wizyty Pani Kasia nawiązała z moją 3-letnią córką świetny kontakt jeszcze w poczekalni i dzięki temu córka chętnie weszła do gabinetu. Pani Kasia jest świetnym specjalistą, wszustko dokłafnie tłumaczy rodzicowi a przy tym cały czas utrzymuje fantastyczny kontakt z dzieckiem i jest wrażliwa na wszystkie sygnały od dziecka. Dzięki temu dziecko chętnie współpracuje podczas ćwiczeń i chce przyjść na kolejne zajęcia.
Więcej
Rejestrujesz się do:
SPES UNICA MEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA | Warszawa | Kaliny Jędrusik 9 / U2
Strona WWW placówki medycznej: SPES UNICA MEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Warszawa, Kaliny Jędrusik 9 / U2 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: