mgr Katarzyna Jaworska
psycholog
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Sp. z o.o.
Umów wizytę
Rejestrujesz się do:
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Sp. z o.o. | Chotomów | Tęczowa 5 A
O mnie
Katarzyna Jaworska
Psycholog, trener, ekspert ds. komunikacji

Swoje wsparcie kieruję do osób dorosłych, par i rodzin. Za najważniejsze w pracy psychologa uważam stworzenie nieoceniającej atmosfery otwartości, która
sprzyja nawiązaniu oraz budowaniu relacji terapeutycznej i jest najważniejszym czynnikiem leczącym.

Od 2018 zdobywam doświadczenie jako psycholog – między innymi w Ośrodku Pomocy Psychologicznej i Terapeutycznej Linia Zdrowia, warszawskich poradniach psychologiczno–pedagogicznych oraz prywatnych ośrodkach psychoterapii.
W praktyce terapeutycznej pracuję nad zrozumieniem doświadczanych trudności oraz zmianą w zakresie zaburzeń: adaptacyjnych, lękowych, nastroju oraz osobowości. Pomagam Klientom w budowaniu satysfakcjonujących relacji interpersonalnych oraz związków. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Specjalizuję się w dziedzinie inteligencji emocjonalnej i kompetencjach społecznych, w podnoszeniu poczucia własnej wartości oraz motywacji osobistej. W pracy z Klientem koncentruję się na kształtowaniu spójniej osobowości, rozwijaniu samoświadomości i odpowiedzialności w podejmowaniu wyzwań. W obszarze biznesu, pracuję nad rozwijaniem umiejętności przywódczych, efektywną komunikacją i współpracą. Pracuję z Klientami doświadczającymi wypalenia zawodowego.
Pracuję w podejściu holistycznym i systemowym wykorzystując w swojej praktyce doświadczenie z zakresu komunikacji, wiedzę z obszaru psychologii człowieka, psychologii społecznej oraz doświadczeń zdobytych w organizacjach biznesowych.
Staram się inspirować i uczyć innych angażując się w aktywności edukacyjne i akademickie. Od 2021 roku współpracuję z Wyższą Szkołą Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu, gdzie prowadzę wykłady z zakresu psychologii społecznej.
Jestem entuzjastką i promotorką satysfakcjonujących relacji, zdrowia mentalnego i dobrego, pełnego sensu życia.
Więcej
Wykształcenie
Wyższe psychologiczne
Języki
Angielski, Niemiecki
Adresy
ul. Heroldów 19A, Warszawa
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Oddział Warszawa Bielany
Najbliższy wolny termin ...
+48223552000
Usługi
*Konsultacja psychologiczna / psychoterapia (kolejna wizyta)
60 min · 180 zł
*Konsultacja psychologiczna / psychoterapia (pierwsza wizyta)
60 min · 180 zł
Konsultacja psychologiczna online
60 min · 180 zł
Opinie pacjentów
Specjalista nie posiada żadnych opinii
Rejestrujesz się do:
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Sp. z o.o. | Chotomów | Tęczowa 5 A
Strona WWW placówki medycznej: Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Sp. z o.o. Chotomów, Tęczowa 5 A Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: