Karolina Szymczak-Kumoniewska
neurolog
5.00 / 8 opinii
NZOZ MediPsyche
Rejestrujesz się do:
NZOZ MediPsyche | Łódź | ul. dr. J. Kolińskiego 27
O mnie
Jestem lekarzem specjalistą neurologii w Szpitalu im. Kopernika w Łodzi, w Oddziale Neurologii, wcześniej pracowałam także w poradni neurologicznej w Łodzi, w tym samym szpitalu, gdzie również miałam stały kontakt z pacjentami. Zwłaszcza współpraca z Regionalnym Centrum Leczenia Udarów wiele mnie nauczyła i zapewniła konieczną praktykę.
Ciągle się szkolę i podnoszę swoje kwalifikacje podczas ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji naukowych z dziedziny neurologii, bo czuję, że zawsze warto się rozwijać.

Jestem lekarzem neurologiem. Studiowałam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na wydziale lekarskim. Nauka zawsze wydawała mi się ciekawa, a podczas studiów zainteresowałam się neurologią jako dziedziną, która bardzo szybko się rozwija. Ta zmienność i nowe możliwości leczenia chorób, które do niedawna nie były leczone, robi na mnie największe wrażenie. Najważniejszy w mojej pracy jest kontakt z pacjentami i satysfakcja z tego, że mogę im pomóc, to moim zdaniem podstawa pracy lekarza.
Więcej
Adresy
ul. dr. J. Kolińskiego 27, Łódź
NZOZ MediPsyche
Najbliższy wolny termin ...
+48881676666
Usługi
Konsultacja Neurologiczna
20 min · 180 zł
Opinie pacjentów
5,0
Z wizyty jestem bardzo zadowolona. Pani doktor bardzo życzliwa, nawiązuje świetny kontakt z pacjentem. Polecam serdecznie.
5,0
Szybkie terminy, pani doktor bardzo miła , wysłucha pacjenta i wszystko dokładnie wytłumaczy. Pani w recepcji również bardzo uprzejma
5,0
Więcej
Rejestrujesz się do:
NZOZ MediPsyche | Łódź | ul. dr. J. Kolińskiego 27
Strona WWW placówki medycznej: NZOZ MediPsyche Łódź, ul. dr. J. Kolińskiego 27 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: