mgr Kamila Szubertowicz-Wierzowiecka
psycholog
5.00 / 1 opinia
O mnie
Jestem absolwentem studiów magisterskich w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu, na kierunku psychologia o specjalności klinicznej. Ukończyłam: Przygotowanie pedagogiczne, Certyfikowany kurs terapii systemowej rodzin, Studium psychoterapii par w nurcie systemowym oraz Szkolenie z konceptualizacji i terapii poznawczo-behawioralnej z klinicznego perfekcjonizmu. W trakcie mojej pracy zawodowej zrobiłam staż i szkolenie z opieki paliatywnej w FWHDD w Warszawie. Aktualnie odbywam czteroletnie szkolenie podyplomowe do Certyfikatu Psychoterapeuty w Szkole Psychoterapii Poznawczo– Behawioralnej, rekomendowanej przez PTTPB pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej.
Specjalizuje się w poradnictwie psychologicznym i psychoterapii osób dorosłych, dzieci młodzieży oraz par/małżeństw.
Udzielam pomocy w zakresie samorozwoju, problemów emocjonalnych, zaburzeń nerwicowych, depresyjnych, obsesyjno-kompulsywnych, lękowych, fobii, a także problemów psychosomatycznych. Na co dzień pracuję z pacjentami w zakresie nieśmiałości, asertywności, problemów społecznych, stresu, niskiej samooceny i zaburzeń osobowości. Posiadam również kilkuletnie doświadczenie w opiece paliatywnej dzieci i dorosłych związane z opieką nad ciężko chorą osobą, śmiercią, żałobą oraz wsparciem i pomocą dla kobiet po poronieniach, terminacji ciąży i rodzicami, którzy mają dzieci z wadami letalnymi. Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej w nurcie poznawczo-behawioralnym, w tym psychoterapii par i rodzin w nurcie CBT z elementami terapii systemowej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii, Poradni Rodzinnej, Ośrodku Interwencji Kryzysowej i Socjoterapii, Świetlicy Środowiskowej, Szkołach Podstawowych, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, Dolnośląskim Centrum Onkologii i Hospicjum domowym dla dzieci i dorosłych.
Biorę udział w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach, które pozwalają mi stale podnosić swoją wiedzę i kompetencje zawodowe. Swoją pracę regularnie poddaje superwizji. Ponadto jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej.
Pozdrawiam
więcej
Wykształcenie
psycholog
Leczone schorzenia
  • Zespół stresu pourazowego
  • Zespół lęku uogólnionego
  • Zaburzenia zachowania
  • Zaburzenia lękowe
  • Zaburzenia emocjonalne
  • Stres
  • Nerwica natręctw
  • Nerwica
  • Fobia społeczna
  • Depresja
więcej
Adresy
ul. Dyrekcyjna 37/47, Wrocław
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o.
Najbliższy wolny termin ...
713323670
Usługi
Porada psychologiczna (w gabinecie)
60 min · 150 zł
Terapia indywidualna (w gabinecie)
60 min · 150 zł
Terapia par (w gabinecie)
60 min · 230 zł
Opinie o specjaliście
5,0
Gość 07.09.2020 godz. 10:26
Rejestrujesz się do:
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o. | Wrocław | Dyrekcyjna 37 / 47
Strona WWW placówki medycznej: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o. Wrocław, Dyrekcyjna 37 / 47 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: