magister Joanna Sych
fizjoterapeuta pediatryczny
5.00 / 37 opinii
Rejestrujesz się do:
Centrum Osteopatii | Łódź | Osiedlowa 4/6 / U1
O mnie
Nazywam się Joanna Sych. Ukończyłam kierunek Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Od początku fascynowała mnie praca z najmłodszymi pacjentami, w związku z tym jeszcze na studiach brałam udział w wielu szkoleniach, które pogłębiały moją wiedzę w tym kierunku.

W mojej pracy wykorzystuję głównie założenia metody NDT-Bobath, która świetnie sprawdza się m.in. u niemowląt (w tym wcześniaków), starszych dzieci z uszkodzeniami ośrodkowego układu nerwowego, zespołami genetycznymi oraz opóźnieniami psychoruchowymi.

Nieodłącznym elementem mojej terapii jest ścisła współpraca z opiekunem dziecka. W trakcie zajęć staram się uzyskać od Państwa jak najwięcej informacji dotyczących funkcjonowania dziecka na co dzień (nie w sztucznie stworzonych warunkach, jakie panują w gabinecie) oraz przekazać jak najwięcej praktycznych (i nieskomplikowanych) wskazówek dotyczących sposobu wspomagania rozwoju dziecka w warunkach domowych. Taka współpraca pozwala na szybsze pojawienie się i utrwalanie efektów terapii.

Celem i wyzwaniem dla mnie jest stworzenie dla Małego Pacjenta takich warunków, aby terapia była nie tylko wymagająca, ale też przyjemna.
więcej
Adresy
ul. Osiedlowa 4/6/U1, Łódź
Centrum Osteopatii
Najbliższy wolny termin ...
530158533
Usługi
Fizjoterapia Pediatryczna
45 min · 140 zł
Opinie pacjentów
5,0
Magda Oleksy 15.12.2021 godz. 17:04
Szczerze polecam. Wizyta została poprowadzona profesjonalnie, spokojnie i merytorycznie. Pani Joanna odpowiedziała na wszystkie nasze pytania i wątpliwości, pokazała ćwiczenia, które należy wprowadzić.
5,0
Joanna 02.12.2021 godz. 11:27
5,0
Joanna 17.11.2021 godz. 18:51
Super!
więcej
Rejestrujesz się do:
Centrum Osteopatii | Łódź | Osiedlowa 4/6 / U1
Strona WWW placówki medycznej: Centrum Osteopatii Łódź, Osiedlowa 4/6 / U1 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: