lek Jarosław Rządkowski
chirurg
5.00 / 1 opinia
"Ymanex" Jarosław Rządkowski
Rejestrujesz się do:
"Ymanex" Jarosław Rządkowski | Częstochowa | Kiedrzyńska 64
Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.
Zapytaj o termin wizyty
O mnie
Klinika „Bellazone” to nowoczesny instytut o bardzo wysokim standardzie składający się z 3 centrów medycznych: Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii, Centrum Leczenia Żylaków oraz Centrum Liposukcji i Modelowania Sylwetki.
W ofercie Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii „Bellazone” znajduje się szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Specjalizujemy się w metodach efektywnego odmładzania skóry oraz w małoinwazyjnych technikach jej rewitalizacji. Przeprowadzamy innowacyjne zabiegi nieinwazyjnego odmładzania skóry metodą Thermage, opartą o zastosowanie rozgrzewającej mocy fal radiowych. Zabieg pozwala skutecznie powstrzymać proces starzenia skóry oraz odbudować mikrouszkodzenia, spowodowane upływem lat. Z kolei Thermage Eye jest jedynym zabiegiem, który pomaga wygładzić i napiąć skórę wokół oczu oraz zmniejszyć zmarszczki bez ingerencji chirurgicznej, a więc bez szwów, sińców pod oczami i obrzęków, charakterystycznych dla liftingów inwazyjnych. Kolejną metodą liftingu twarzy wraz z redukcja zmarszczek jest VIVACE. VIVACE to urządzenie do odmładzania skóry wykorzystujące technikę precyzyjnego frakcjonowania mikroigłowego RF ( głębokość od 0,5mm do 3,5 mm ) z terapia skojarzoną LED czyli dzięki termo liftingowi – czyli mikronakłuwaniu i podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych następuję zagęszczanie i ujędrnianie skóry. Energia RF jest dostarczana poprzez elektrody mikroigłowe, bezpośrednio do skóry właściwej, dzięki czemu następuje produkcja nowego kolagenu oraz elastyny. Minimalnie inwazyjny system odmładzający skórę posiada złote, częściowo izolowane końcówki mikroigłowe, które oddziaływują na skórę właściwą bez uszkadzania naskórka. Kolejną nieinwazyjną metodą liftingu skóry jest EXILIS Protege BTL, który wykorzystuje technologię CRT ( Collagen Refill Technology ) – nieinwazyjny zabieg ujędrniający i liftingujący skórę twarzy oraz szyji. Exilis to metoda, która daje doskonałe rezultaty redukcji zmarszczek, wyszczuplenia, ujędrniania skóry i polepszenia produkcji kolagenu. Technologia CRT remodeluje kolagen i radykalnie poprawia gęstość skóry dzięki procesowi neokolagenozy. Proces leczenia można stosować we wszystkich typach skóry przez cały rok. Jest to jedyny bezinwazyjny system dzięki któremu można pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej na twarzy, czy na podbródku.

Bardzo ważnym elementem naszej oferty są także zabiegi z zakresu laseroterapii, które przeprowadzamy z wykorzystaniem dwóch komplementarnych laserów Fotona Spectro SP.
Więcej
Adresy
ul. Kiedrzyńska 64, Częstochowa
"Ymanex" Jarosław Rządkowski
793 720 411
Opinie pacjentów
5,0
Bardzo dziękuje za usunięcie brodawek poprzez zastosowanie lasera. Kilka \"ukuć\" lasera - a efekt niesamowity. Dobrze, że mamy w Częstochowie takiego specjalistę!
Galeria
Więcej
Rejestrujesz się do:
"Ymanex" Jarosław Rządkowski | Częstochowa | Kiedrzyńska 64
Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.
Zapytaj o termin wizyty
Strona WWW placówki medycznej: "Ymanex" Jarosław Rządkowski Częstochowa, Kiedrzyńska 64
Przeczytaj o nas: