Ewa Różańska
psycholog
O mnie
Jestem absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie w 2013 roku ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na kierunku psychologia. Następnie kontynuowała naukę podczas studiów podyplomowych „Zarządzanie potencjałem pracowników” w SWPS. Obecnie jestem psychoterapeuta w trakcie procesu certyfikacji. Realizuje czteroletni kurs psychoterapii organizowany przez Wrocławska Fundacje Ochrony Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu. Kurs ten posiada akredytacje Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Doświadczenie w pracy z pacjentem zdobywałam już w trakcie studiów odbywając praktyki w centrum neuropsychiatrii „Neuromed” oraz na oddziale psychiatrii dzieci i młodzieży w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im J.Gromkowskiego we Wrocławiu.
Wiele lat pracowałam w ośrodku pomocy społecznej, gdzie zajmowałam się udzielaniem wsparcia psychologicznego i psychoedukacja rodzin w trudnej sytuacji życiowej, a także pomocą w rozwiązywaniu problemów opiekuńczo- wychowawczych. Następnie kontynuowałam pracę z dziećmi i młodzieżą w placówkach opiekuńczo - wychowawczych. Od 2020 roku rozpoczęłam współpracę z poradnia zdrowia psychicznego, gdzie pracuje indywidualnie z pacjentami. Moim nadrzędnym celem jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i dyskrecji, które sprzyja nawiązaniu relacji terapeutycznej. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, pracuje w nurcie integracyjnym, co pozwala dobrać metody adekwatnie do potrzeb klienta.
Przyjmuje zarówno pacjentów dorosłych jak i młodzież.
Zakres udzielanej pomocy:

-depresje, nerwice
-zaburzenia lekowe
-wsparcie w kryzysie
-zaburzenia psychosomatyczne
-zaburzenia lękowe
-problemy związane w wychowywaniem potomstwa
-konflikty rodzinne
-wahania nastroju, trudności w radzeniu sobie z emocjami
-trudności w zaadaptowaniu się do zmian życiowych
-niska samoocena

Moja prace poddaje systematycznej superwizji.
więcej
Wykształcenie
psycholog, psychoterapeuta
Adresy
ul. Dyrekcyjna 37/47, Wrocław
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o.
Najbliższy wolny termin ...
713323670
Usługi
Porada psychologiczna (w gabinecie)
60 min · 150 zł
Terapia indywidualna (w gabinecie)
60 min · 150 zł
Opinie o specjaliście
Specjalista nie posiada żadnych opinii
Rejestrujesz się do:
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o. | Wrocław | Dyrekcyjna 37 / 47
Strona WWW placówki medycznej: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o. Wrocław, Dyrekcyjna 37 / 47 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: