Anna Małecka
psychoterapeuta
Rejestrujesz się do:
Centrum Odkrycie Anna Małecka | Kraków | ul. św. Bronisławy 24/4
O mnie
O mnie
Moja droga zawodowa zaczęła się od doradztwa personalnego poprzez treningi i coach po psychoterapię. Korzystając z różnych narzędzi rozwojowych zauważyłam, że aby zmienić trwale
utarte schematy postępowania niezbędne jest sięgnięcie do głębszych zasobów jakimi są emocje często zatrzymane, niedopuszczone. Psychoterapia to złączenie wielu możliwości, wielu szkół psychoterapii, wielu nurtów i korzeni. Ja wybrałam Gestalt – podjęłam staż a następnie ukończyłam kompletną 4 letnią edukację w tym nurcie w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie.

Mnie osobiście psychoterapia Gestalt dała możliwość odkrycia, poznania i wyrażania siebie, taką jaka jestem. Całościowy proces, który poprowadził mnie do świadomej zmiany sposobu życia na satysfakcjonujący. Psychoterapia to dla mnie również spotkanie z drugim człowiekiem, zaproszenie do poznania jego świata. Świata, który jest wyjątkowy.

Swoją praktykę psychoterapeutyczną poddaję regularnej superwizji.

Moje kwalifikacje
Certyfikat Psychoterapeuty i Trenera Gestalt – wydany przez Instytut Terapii Gestalt (ITG)Europejski Certyfikat Psychoterapeuty Gestalt – wydany przez European Association for Gestalt Therapy (EAGT)
Europejski Certyfikat Psychoterapeuty – wydany przez European Association for Therapy (EAP)
Certyfikat Quantuum Enerqy Coaching
Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Humanistyczno-Egzystencjalnej
Staż kliniczny na zamkniętym oddziale psychiatrycznym w szpitalu Wojskowym w Krakowie
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt, Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt oraz Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Humanistyczno-Egzystencjalnej.
Czym zajmuję się w Centrum Odkrycie
Założyłam i od kilku lat prowadzę Centrum Odkrycie, gdzie zajmuję się konsultacjami z osobami dorosłymi, psychoterapią krótko i długoterminową osób dorosłych, konsultacjami rodzicielskimi, prowadzę cykliczne warsztaty dla rodziców i opiekunów z cyklu „wychowanie bez porażek”.

Jestem gotowa Tobie towarzyszyć kiedy zmagasz się z kryzysem osobistym (problemy w związku, problemy osobiste, problemy w relacji, strata, rozstanie), odczuwasz lęk, poczucie osamotnienia, pustki, nie radzisz sobie z emocjami, pochodzisz z rodziny dysfunkcyjnej (DDA, DDD), borykasz się z depresją czy nerwicą. Bliska jest mi praca z osobami, które decydują się na pomoc terapeutyczną, aby podnieść jakość swojego życia, poszukują równowagi na poziomie ciała, emocji i umysłu, dążą do samoregulacji, aby móc w pełni doświadczać życie w tu i teraz.
więcej
Języki
Angielski
Adresy
ul. św. Bronisławy 24/4, Kraków
Centrum Odkrycie Anna Małecka
601821318
Opinie o specjaliście
Specjalista nie posiada żadnych opinii
Galeria
Rejestrujesz się do:
Centrum Odkrycie Anna Małecka | Kraków | ul. św. Bronisławy 24/4
Strona WWW placówki medycznej: Centrum Odkrycie Anna Małecka Kraków, ul. św. Bronisławy 24/4
Przeczytaj o nas: