Jestem magistrem fizjoterapii oraz terapeutą widzenia osób słabowidzących. Studia z zakresu fizjoterapii ukończyłam na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od początku swojej kariery wiedziałam, że
chce pracować z dziećmi. Wszystkie ukończone przeze mnie kursy są związane właśnie z tematyką fizjoterapii pediatryczno-neurologicznej. Stale głodna wiedzy i nowych strategii pomocy moich pacjentom, szkolę się regularnie u polskich jak i zagranicznych instruktorów o światowej renomie. Doświadczenie zdobywałam pracując w dwóch czołowych ośrodkach warszawskich zajmujących się fizjoterapią dzieci z wieloraką niepełnosprawnością. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję a każdy postęp w terapii bardzo mnie cieszy i daje mi dodatkowy napęd do działania i rozwoju. Jako mama małego dziecka, staram się korzystać z tego życiowego doświadczenia, które daje mi dodatkową empatię w stosunku do rodziców dzieci u których prowadzę terapię.
Jestem również dyplomowanym terapeutą widzenia słabowidzących. Swoją wiedzę zdobyłam podczas studiów podyplomowych na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz na rozmaitych szkoleniach. W związku z tym oprócz aspektu ruchowego, szczególną uwagę zwracam również na funkcjonowanie wzrokowe moich pacjentów. Zafascynowana tematyką wzroku, stworzyłam bloga o nazwie OczkoBlog Fizjoterapeuty, dzięki któremu w social mediach dzielę się wiedzą.
Prywatnie jestem mamą, żoną i właścicielką szalonego kundelka. Moją pasją jest taniec, zumba ale lubię również usiąść na kanapie z kawą i oglądać po raz setny filmy z serii Harry Potter.
Więcej
Wykształcenie
Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
Języki
Angielski
Dodatkowe informacje
Doświadczenie:
Ośrodek Wczesnej Interwencji, ul. Pilicka 21, Warszawa
Centrum Intensywnej Terapii "Olinek" w Warszawie
Instytut Terapii Funkcjonalnej "Dzielny Miś" w Warszawie
Najważniejsze kursy:
NDT Bobath Basic
NDT Bobath Advanced Vision
Neurorozwojowa terapia i diagnostyka niemowląt
Tkanki miękkie w pediatrii
PNF podstawowy
Terapia ręki
Kinezjotaping
Techniki osteopatyczne w pediatrii